Ryhmät

Iltarastiryhmät 2019

Tulospalveluryhmästä tulee 2-3 henkilöä tapahtumaa kohden. 

Tapahtumat ja järjestävät ryhmät
AikaPaikkaVastuuhenkilöRatamestariRyhmä
ma 1.4.Mustavuori, Teerivuorenkadulla RaholassaPertti LusaKyösti Mikkola1
ma 6.5.Horha, Lamminpään ulkoilumaja

Jussi Sulander

Ari Niittylahti

2
ma 20.5.Julkujärvi, Huurretien pää

Päivi Koli

Ola Ritala1
ke 29.5.ÄkönmaaJukka SavolainenPetri Hirvonen2
ke 12.6.Hepo-ojaVeli Syrjälä

Ari Ovaska

1
to 4.7.Leppioja, Nokian Ruduksen louhoksella

Kaisa Vallin

Petri Saksala

2
ma 15.7.Pikku-Ahvenisto, Dynasetillä

Soile Pellinen

Aki Koiranen

1
ma 5.8.Soppeenharju, Soppeenharjun kouluMerja Toivonen

Jari Toivonen

2
ma 26.8.Julkujärvi, Huurretien pääPetri Salmela

Kalle Heino

1
ma 23.9.Horha, Lamminpään ulkoilumaja

Jere Katvala

Kari Maijala

2

 

Ryhmä 1

Anttila HeliHouni MikkoJärvinen AriKaukonen MarjaKoppelomäki Mikko
Korkeavuori ErkkiKuisla RaimoLammassaari TiinaLatvala TimoLeppänen Kati
Liuhtonen Veli-PekkaNumminen MikkoOvaska PerttiOuti RuusunenSeppälä Anu

 

Ryhmä 2

Hakala RaunoLammi JohannaMattila KariMäättä GittePaavola Vesa
Pälviranta-Nääjärvi ErikaRantala HeikkiRiihivuori HilkkaRuusunen SimoRuusunen Marja-Liisa
Saksala AnuSimola HeikkiSulander HeikkiSulander Mirja-LiisaViitanen Jukka
Vikström Tiina    

 

Tulospalveluryhmä

Hirvonen Julius (heinäkuustä lähtien)Hirvonen PetriKatvala JereKuusela HarriMaijala Kari
Niemi HannuNiittylahti AriSoile PellinenSaksala PetriSalmela Petri
Salmela TaaviSavolainen JukkaSulander JussiToivonen Jari 

Aktiivisimpia talkoolaisia tullaan palkitsemaan iltarastien sarjavihkoilla.

Iltarastien talkotoimintaan osallistumiset 2019
Nimi12345678910Yhteensä
Anttila Heli           
Hakala Rauno           
Harju Miax         1
Heino Kalle           
Hirvonen Julius           
Hirvonen Petrix         1
Houni Mikko           
Järvinen Ari           
Katvala Jere           
Kaukonen Marjax         1
Koiranen Aki           
Koli Päivi           
Koppelomäki Mikko           
Korkeavuori Erkkix         1
Kuisla Raimo           
Kuusela Harrix         1
Lammassaari Tiina           
Lammi Johanna           
Latvala Timo           
Lusa Perttix         1
Lusa-Järvinen Elinax         1
Leppänen Katix         1
Liuhtonen Veli-Pekka           
Maijala Karix         1
Mattila Kari           
Mikkola Kyöstix         1
Määttä Gitte           
Niemi Hannu           
Niittylahti Ari           
Numminen Mikkox         1
Ovaska Perttix         1
Ovaska Ari           
Paavola Vesa           
Pellinen Soile           
Pälviranta-Nääjärvi Erika           
Rantala Heikki           
Riihivuori Hilkka           
Ritala Ola           
Ruusunen Marja-Liisa           
Ruusunen Outi           
Ruusunen Simo           
Saksala Anux         1
Saksala Petri           
Salmela Petrix         1
Salmela Taavix         1
Savolainen Jukka           
Seppälä Anu           
Simola Heikki           
Sulander Heikki           
Sulander Jussi           
Sulander Mirja-Liisa           
Syrjälä Veli           
Toivonen Jari           
Toivonen Merja           
Vallin Kaisa           
Viitanen Jukka           
Vikström Tiina